Reference

Potřebujete poradit s výběrem LED osvětlení a ideálně i s jeho montáží? Obraťte se na nás. Postaráme se o návrh i montáž LED osvětlení domů a bytů na míru, stejně tak restaurace či kanceláře až po průmyslové LED osvětlení. Poradíme si s každým více či méně unikátním projektem. Na vás pak bude jen konečný souhlas a můžeme se do toho pustit.

Barcelo Hotel *****Renovace osvětlení pomocí LED pásků od atria přes suterén až po fitness.Gesipa BrnoVýměna osvětlení v kancelářích a skladech s výpočtem úspory energii pro společnost GESIPA.Anybody hotel - BrnoNávrh a instalace LED osvětlení pro zážitkový hotel, kde se můžete stát kýmkoliv...Byt BoskoviceOsvětlení bytu pomocí LED pásků a vestavných LED profilů do sádrokartonu.Slast BarFárec, koktejl, art - tak zní slogan netradičního baru v centru Brna, který jsme osvětlovali.RD Šlapanice u BrnaVýroba a montáž LED osvětlení v RD od A po Z.CHARAKTER PrahaNávrh a instalace LED osvětleni pro největší tattoo a barber salon ve střední Evropě.Omega BrnoNávrh a instalace prosvětlení skleněné fasády pomocí LED pásků a inteligentního řízení výrobce Mi-LIGHT.Barber Stříhárna - BrnoNávrh a výroba designového osvětlení pomocí LED pásků a LED profilů Kluś.Byt Brno centrumRozsáhlá instalace LED pásků v nádherném mezonetovém bytě v centru Brna.Klenotnictví BISAKU - BratislavaVýroba a instalace LED osvětlení do nové pobočky v Bratislavě.Osvětlení pergoly - okres VyškovOsvětlení pergoly LED pásky s možností stmívání, změny barev i řízení přes mobil.Restaurace JAKOBY - Jakubské náměstí BrnoKompletní výměna nepřímého osvětlení.Tawan BrnoNávrh a instalace osvětlení pro špičkový masážní salon Tawan.Restaurace Akát - BrnoKompletní rešení LED osvětlení Restaurace Tusto ZnojmoKompletní montáž LED osvětlení od A po Z.RD Velké PavloviceNávrh a instalace napřímého a líniového osvětlení pomocí LED pásků.Expozice Centrum Kaštanová BrnoNasvícení expozice pro podlaháře z Maister Design.Kocour Pub BrnoKompletní realizace LED osvětlení.Pivnice Sborovna BrnoNávrh s montáží LED osvětlení do této exkluzivní pivnice.
Jsme profesionálové v oblasti LED osvětlení pro dům i firmu.

Máme za sebou už přes 300 projektů a ke každému z nich jsme přistupovali individuálně. Každá realizace je totiž unikátní. Tím, kde ji provádíme i tím, pro koho. Jiné je to v Praze, jiné v Brně. Jiné pro domácnost, jiné pro firmu. Vždy ale pracujeme profesionálně.

Proč řešit projekt s námi
Preciznost
Kvalitní materiály
Zkušenosti od roku 2010
Profesionální tým
Rychlost realizace
Moderní technologie
Mám zájem o spolupráci

Položky označené (*) musí být vyplněny. Vynasnažíme se vás kontaktovat nejpozději do 48 hodin.

Nebo nám zavolejte
Showroom a prodejna
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Showroom / prodejna
Rádi vás přivítáme na naší prodejně / showroomu
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Více informací o showroomu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.