Osvětlení pergoly - okres Vyškov

Další povedená realizace, kde investor požadoval dostatek osvětlení, ale zároveň mít možnost i náladového osvětlení.  A na nás bylo vymyslet technické řešení, tak aby jsme nenarušili vzhled této krásné pergoly a současně uspokojili všechny přání zákazníka.
Na hlavní osvětlení jsme zvolili naše výkonné LED pásky s výkonem 20W/m v extra teplém bílém světle, které jsme osadili do černých LED profilů, které skvěle splynou s tmavým dřevem a působí tak jako jeden celek.
Na náladové a ambientní osvětlení jsme vybrali naše RGBW pásky, které zvládají až několik tisíc barevných odstínu, ale současně i kvalitní bílé světlo.
K ovládání jsme tradičně použili naše ověřené ovladače od Mi-LiGHT a na přání zákazníka jsme rozšířili ovládání o WiFI iBOX, který umožňuje ovládat celou pergolu i pomocí mobilního telefonu. Samozřejmostí je, že každá sekce osvětlení lze samostatně nastavovat dle potřeby a nálady. 
Proč řešit projekt s námi
Preciznost
Kvalitní materiály
Zkušenosti od roku 2010
Profesionální tým
Rychlost realizace
Moderní technologie
Mám zájem o spolupráci

Položky označené (*) musí být vyplněny. Vynasnažíme se vás kontaktovat nejpozději do 48 hodin.

Nebo nám zavolejte
Showroom a prodejna
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Showroom / prodejna
Rádi vás přivítáme na naší prodejně / showroomu
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Více informací o showroomu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.