Anybody hotel - Brno

Jedinečný projekt zážitkového hotelu Anybody, kde se můžete stát opravdu kýmkoliv. Každý z pokojů je inspirován jinou filmovou předlohou a tak o pestrost volby osvětlení nebylo rozhodně nouze.
Díky tomu, že jsme u projektu mohli být o samotného začátku, tak jsme měli dostatek času si vše perfektně připravit a zkoordinovat s ostatními řemesly a výsledek je opravdu skvělý.
V každém pokoji je osvětlení ovládáno pomocí tabletu, který přes protokol ZIGBEE komunikuje s našim osvětlením. V koordinaci s námi architekt navrhl osvětlení pro každý pokoj zcela unikátně, tak aby nejlépe nastínil atmosféru každého filmu, kterým je pokoj inspirován.
Co je rozhodně společné pro všechny pokoje je použití našeho nejmodernějšího LED pásku RGB+CCCT 5v1 25W/m, u kterého lze nastavovat chromatičnost bílého světla od teplé po studenou bílou a navíc dokáže svítit i libovolnou barvou RGB.
V koupelnách kolem zrcadel jsme použili prověřené hliníkové profily KLUŚ GIZA s hranatým difuzorem G-K. Do nich jsme osadili naše nejvýkonnější RGBW pásky s příkonem 25W/m, které jsou ovládány pomocí RF nástěnného ovladače Mi-Light MLB0.
Proč řešit projekt s námi
Preciznost
Kvalitní materiály
Zkušenosti od roku 2010
Profesionální tým
Rychlost realizace
Moderní technologie
Mám zájem o spolupráci

Položky označené (*) musí být vyplněny. Vynasnažíme se vás kontaktovat nejpozději do 48 hodin.

Nebo nám zavolejte
Showroom a prodejna
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Showroom / prodejna
Rádi vás přivítáme na naší prodejně / showroomu
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Více informací o showroomu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.