Slast Bar

Stylový bar Slast, kde si můžete užít pohodovou atmosféru s exkluzivními koktejlem v jedné ruce a dýmkou v druhé ruce. A aby byl celkový zážitek úplně nejlepší, je k tomu potřeba i vhodné osvětlení a o to jsme se zas postarali my. 
Prostory baru jsou velmi rozsáhle a členité a od začátku bylo jasné, že bude problém jak funkčně vyřešit bezdrátové ovládání osvětlení, které majitel požadoval. Nakonec padla opět volba na náš oblíbený Mi-Light a jejich chytré řídící jednotky 5v1, které vzájemně mezi sebou přenáší signál, a tak nebyl problém spolehlivě ovládat osvětlení i v takto členitých prostorech. Vše jsme navíc rozšířili o WIFI iBox a možnost tak ovládat komplet osvětlení přes mobilní telefon.
Když jsme měli vyřešeno ovládání osvětlení, zbývalo si jen odsouhlasit jaké LED pásky budou použity do takto specifických prostorů. Nakonec padla volba na speciální AMBER LED pásky, které svítí sytě oranžovou barvou a především pak jejich světlo neobsahuje modrou složku světla, které je normálně obsaženo ve všech LED světelných zdrojích i běžném denním světle a aktivuje mozek k činnosti. Proto byly AMBER pásky jasnou volbou do těchto prostor, kam lidé chodí s přáteli relaxovat u dobré dýmky a koktejlu.
Proč řešit projekt s námi
Preciznost
Kvalitní materiály
Zkušenosti od roku 2010
Profesionální tým
Rychlost realizace
Moderní technologie
Mám zájem o spolupráci

Položky označené (*) musí být vyplněny. Vynasnažíme se vás kontaktovat nejpozději do 48 hodin.

Nebo nám zavolejte
Showroom a prodejna
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Showroom / prodejna
Rádi vás přivítáme na naší prodejně / showroomu
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Více informací o showroomu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.