RD Šlapanice u Brna

V této realizaci nám investor nechal naprosto volnou ruku ve výběru osvětlení, takže jsme se rozhodli většinu osvětlení vyrobit na míru z našich LED profilů a LED pásků, které jsme doplnili řízením Mi-Light.

Do sádrokartonu nejraději používáme vestavné LED profily KLUS KOZEL, které vytváří minimalistické světelné linky, které lze různě křížit a úhlovat. A když jsme viděli úžasné dispozici tohoto domu, bylo toto řešení naprosto jasná věc a věděli jsme, že to bude prostě pecka.

LED profil KLUS Kozel jsme instalovali do jídelny, spojovacích chodeb a částečně jej protáhli i do některých pokojů, takže osvětlení tvoří jeden celek. V dětských pokojích jsme jako hlavni osvětlení použili vestavné LED panely o výkonu 24W a doplnili nepřímým osvětlením z RGBW pásků, které dokreslují pohodovou atmosféru v pokojích. 

Osvětlení schodiště je řešeno vestavnými mini LED světly o výkonu 1W, toto schodiště ústí přímo do jídelny, kde jsme potřebovali nějaký dominantní prvek a k tomu skvěle posloužil obrovský závěsný lustr Phillips.

Osvětlení zrcadel v koupelnách a WC je řešeno pomocí LED profilu KLUS IMET a LED pásků 14,4W v teplé bílé barvě. Svítidla jsme vyráběli přesně na míru podle rozměru zrcadla a napájecí zdroje jsou uloženy uvnitř profilu. Pro nasvícení sprchového koutu jsme opět použili LED pásek 14,4W v teplé bílé a uložili jej do LED profilu KLUS PDS4, světla je tak dostatek a rohové uložení profilu souběžně se stěnou působí velmi elegantně.

Vzhledem k tomu, že žádná stavba není dokonalá, tak i zde byly drobné vady v elektroinstalaci a u některých světel jsme museli hodně improvizovat. Naštěstí variabilita světel vyrobených z LED profilů a LED pásků nezná mezí, a tak i s těmito překážkami jsme si dokázali poradit. Příkladem může být svítidlo u garáže, kde kabel byl vyveden tak nešikovně, že nezbyla jiná možnost než použit opět ALU profil IMET doplněný o pohybové čidlo. Nad vchodové dveře jsme vyrobili na míru svítidlo s pohybovým čidlem z profilu INTER a stejný profil jsme použili i na osvětlení terasy. Do všech těchto profilů instalujeme čtyři řady LED pásků, které rovnoměrné vyplní prostor v profilu a svítidlo tak vypadá dobře esteticky.
Proč řešit projekt s námi
Preciznost
Kvalitní materiály
Zkušenosti od roku 2010
Profesionální tým
Rychlost realizace
Moderní technologie
Mám zájem o spolupráci

Položky označené (*) musí být vyplněny. Vynasnažíme se vás kontaktovat nejpozději do 48 hodin.

Nebo nám zavolejte
Showroom a prodejna
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Showroom / prodejna
Rádi vás přivítáme na naší prodejně / showroomu
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Více informací o showroomu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.