Omega Brno

Zadání se zdálo být jednoduché, ale převést to do praxe už žádá značnou dávku zkušeností. Synchronizovat 37 oken a k tomu do RGB barev se zdálo jako neřešitelný problém, ale díky systému řízení od výrobce Mi-LIGHT to byla nakonec hračka.
Každé okno je osazeno vysoce svítivým RGB páskem, který byl vložen do jednoduchého LED profilu Micro Kluś. Aby jsme dosáhli dokonalého rozptýlení světla, použili jsme mléčně matný difuzor KLUŚ LIGER, který světlo rovnoměrně distribuuje do prostoru okna s současně chrání LED pásek před poškozením a prachem.
Řízení osvětlení je řešeno chytrými řídícími jednotkami Mi-Light 5v1, které disponují funkcí automatického přenosu signálu mezi sebou a především pak automatickou synchronizaci efektu. Díky těmto vlastnostem se nám podařilo zajistit, že okna v celé budově budou vždy svítit jednotně a při spuštění barevných přechodů nebude docházet rozladění.
 
Proč řešit projekt s námi
Preciznost
Kvalitní materiály
Zkušenosti od roku 2010
Profesionální tým
Rychlost realizace
Moderní technologie
Mám zájem o spolupráci

Položky označené (*) musí být vyplněny. Vynasnažíme se vás kontaktovat nejpozději do 48 hodin.

Nebo nám zavolejte
Showroom a prodejna
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Showroom / prodejna
Rádi vás přivítáme na naší prodejně / showroomu
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Více informací o showroomu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.