Hliníkové profily a systémy KLUŚ

Hliníkové profily a systémy KLUŚ pro LED osvětlení

KLUŚ Design je jedním z předních výrobců LED hliníkových systémů pro LED osvětlení. Především kladou důraz na esteticky působivý design a inovativní řešení. Jejich produkty jsou vysoce kvalitní a nabízejí širokou škálu možností pro různé osvětlovací aplikace. Elegantní a také minimalistický styl, oblé nebo čisté linie, jednoduché tvary či složité kompozice jsou gró tohoto polského designera a výrobce. LED profily a příslušenství značky KLUŚ jsou bestsellerem v mnoha krajích celého světa. Jejich výrobky splňují přísné evropské CE a americké UL normy, aby mohly být prodávány na trhu EU a USA.

Díky produktům značky KLUŚ budou mít architekti a projektanti vždy originální řešení, která splní i ty nejnáročnější představy. Svou nejširší produktovou nabídkou, která je stále aktualizována podle potřeb trhu, umožňují přizpůsobit nové LED osvětlovací projekty pro moderní novostavby, ale i zviditelnit krásu starších i starých staveb a bydlení. Proto si s produkty KLUŚ Design vytvoříte vždy jedinečné osvětlení, které splní požadavky na design a funkčnost.

Produkty KLUŚ využijete v interiérovém designu, reklamním osvětlení, architektonických projektech a mnoha dalších aplikacích. Nesmíme také zapomenout na důležitý fakt, že estetické hliníkové profily KLUŚ prodlužují životnost samotných LED diod. Chrání je totiž před mechanickým poškozením a umožňují dostatečný odvod tepla.

Věříme, že si i vy najdete to nejlepší řešení s produkty KLUŚ k vaší spokojenosti a originalitě.

Proč řešit projekt s námi
Preciznost
Kvalitní materiály
Zkušenosti od roku 2010
Profesionální tým
Rychlost realizace
Moderní technologie
Mám zájem o spolupráci

Položky označené (*) musí být vyplněny. Vynasnažíme se vás kontaktovat nejpozději do 48 hodin.

Nebo nám zavolejte
Showroom a prodejna
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Showroom / prodejna
Rádi vás přivítáme na naší prodejně / showroomu
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Více informací o showroomu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.