Svítidlový systém SERPENT

Svítidlový systém KLUŚ SERPENT

SERPENT je liniový svítidlový systém šířky 44 mm umožňující formovat vlastní tvar svítidla z předdefinovaných rovin, poloměrů ohybů a rohových spojů. Tento systém zahrnuje funkci spojování svítidel do dlouhých linií, zatáčejících se tvarů a také křížení. To dovoluje tvorbu designově jedinečných světelných kompozic. SERPENT disponuje systémem přisazení na instalovaný povrch nebo zavěšení na lankách.


Další výhodou systému SERPENT je pružné přizpůsobení se již hotovým prostorům při instalaci svítidel k povrchu stropu. Pro architekty a projektanty je nepochybně atraktivní, že se nemusí omezovat na určitá standardní svítidla dostupná na trhu, ale být originální. Nedílnou součástí je také uspokojení a splnění všech požadavků na funkci osvětlení, barevný koncept svítidla, dodržení norem a potřeb na kvalitu světelného komfortu a ochranu očí před oslněním.

Ke každému projektu a návrhu se přistupuje individuálně s maximálním důrazem na naplnění všech představ a požadavků zákazníka.

Proč řešit projekt s námi
Preciznost
Kvalitní materiály
Zkušenosti od roku 2010
Profesionální tým
Rychlost realizace
Moderní technologie
Mám zájem o spolupráci

Položky označené (*) musí být vyplněny. Vynasnažíme se vás kontaktovat nejpozději do 48 hodin.

Nebo nám zavolejte
Showroom a prodejna
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Showroom / prodejna
Rádi vás přivítáme na naší prodejně / showroomu
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Více informací o showroomu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.