Svítidlový systém MIFOR-70

Svítidlový systém KLUŚ MIFOR-70

MIFOR-70 je systém umožňující vytvářet nepravidelná svítidla téměř všech libovolných tvarů. Svítidla mohou mít tvar kruhů, oblouků, linií s měnícím se tvarem a zakřivením, rovin a podobně. Systém MIFOR-70 také zahrnuje funkci spojování svítidel do řad a multiplikování tvarů. To umožňuje tvorbu efektních, polygonálních a především „vlnících se“ světelných kompozic. Svítidla MIFOR-70 disponují systémem přisazení na instalovaný povrch nebo zavěšení na lankách.


Systém MIFOR-70 lze pružně přizpůsobit projektové koncepci. Pro architekty a projektanty je nepochybně atraktivní, že se nemusí omezovat na určitá standardní svítidla dostupná na trhu, ale být originální. Nedílnou součástí je také uspokojení a splnění všech požadavků na funkci osvětlení, barevný koncept svítidla, dodržení norem a potřeb na kvalitu světelného komfortu a ochranu očí před oslněním.

Ke každému projektu a návrhu se přistupuje individuálně s maximálním důrazem na naplnění všech představ a požadavků zákazníka.

Proč řešit projekt s námi
Preciznost
Kvalitní materiály
Zkušenosti od roku 2010
Profesionální tým
Rychlost realizace
Moderní technologie
Mám zájem o spolupráci

Položky označené (*) musí být vyplněny. Vynasnažíme se vás kontaktovat nejpozději do 48 hodin.

Nebo nám zavolejte
Showroom a prodejna
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Showroom / prodejna
Rádi vás přivítáme na naší prodejně / showroomu
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Více informací o showroomu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.