Profil WERKIN
LED profil WERKIN
 je unikátní produkt, který najde své uplatnění při nepřímém osvětlení místností. Výhodou tohoto produktu je jeho univerzální velikost nacházející uplatnění téměř ve všech konceptech a návrzích designerů, projektantů a architektů. Předností tohoto profilu je hladká pohledová část působící prostým a čistým designem. Lze jej použít jak pro vodorovnou, tak i svislou instalaci. Výsledný efekt je kvalitně osvětlená místnost, aniž bychom viděli zdroj světla. 

Vnitřní šířka LED profilu WERKIN je 14 mm, což umožňuje instalovat LED pásek až do této šířky. Délky LED profilu, které jsou k dispozici: 1000 mm (± 1%), 2005 mm (± 1%), 3010 mm (± 1%).

Nedílnou součástí je široká nabídka opravdu kvalitního příslušenství pro přisazenou instalaci svítidla na různé typy povrchů. Standardem je dostupnost v základních barvách, jako je stříbrný elox, bílý RAL a zakázkové lakovaní na požadovanou barvu a strukturu. Vždy je kladen důraz na esteticky působivý design a inovativní řešení.

Profil WERKIN je vysoce kvalitní výrobek nabízející širokou škálu možností pro různé osvětlovací aplikace. Tento a i mnohé další produkty značky KLUŚ jsou bestsellerem v mnoha krajích celého světa. Výrobky splňují přísné evropské CE a americké UL normy, aby mohly být prodávány na trhu EU a USA.

Nesmíme také zapomenout na důležitý fakt, že estetické hliníkové profily KLUŚ prodlužují životnost samotných LED diod. Chrání je totiž před mechanickým poškozením a umožňují dostatečný odvod tepla. 

Fotogalerie
Proč řešit projekt s námi
Preciznost
Kvalitní materiály
Zkušenosti od roku 2010
Profesionální tým
Rychlost realizace
Moderní technologie
Mám zájem o spolupráci

Položky označené (*) musí být vyplněny. Vynasnažíme se vás kontaktovat nejpozději do 48 hodin.

Nebo nám zavolejte
Showroom a prodejna
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Showroom / prodejna
Rádi vás přivítáme na naší prodejně / showroomu
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Více informací o showroomu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.