Profil LIPOD
LED profil LIPOD
 je všestranný produkt, který najde své uplatnění v osvětlení kanceláří, veřejných budov, škol, ale i v běžné domácnosti. Poslouží jak pro dekorativní, tak hlavní nebo efektní svícení téměř ve všech konceptech a návrzích designerů, projektantů a architektů.

Do LED profilu LIPOD je možno instalovat LED pásek o šířce do 24 mm. Délky LED profilu, které jsou k dispozici: 1000 mm (± 1%), 2005 mm (± 1%), 3010 mm (± 1%).

Nedílnou součástí je široká nabídka opravdu kvalitního příslušenství pro přisazenou instalaci, ale i možnost zavěšení svítidla na různé typy povrchů. Standardem je dostupnost v základních barvách, jako je stříbrný a černý elox, bílý RAL, anebo zakázkové lakovaní na požadovanou barvu a strukturu. Vždy je kladen důraz na esteticky působivý design a inovativní řešení.

Profil LIPOD je vysoce kvalitní výrobek nabízející širokou škálu možností pro různé osvětlovací aplikace. Tento a i mnohé další produkty značky KLUŚ jsou bestsellerem v mnoha krajích celého světa. Výrobky splňují přísné evropské CE a americké UL normy, aby mohly být prodávány na trhu EU a USA.

Nesmíme také zapomenout na důležitý fakt, že estetické hliníkové profily KLUŚ prodlužují životnost samotných LED diod. Chrání je totiž před mechanickým poškozením a umožňují dostatečný odvod tepla.

Fotogalerie
Proč řešit projekt s námi
Preciznost
Kvalitní materiály
Zkušenosti od roku 2010
Profesionální tým
Rychlost realizace
Moderní technologie
Mám zájem o spolupráci

Položky označené (*) musí být vyplněny. Vynasnažíme se vás kontaktovat nejpozději do 48 hodin.

Nebo nám zavolejte
Showroom a prodejna
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Showroom / prodejna
Rádi vás přivítáme na naší prodejně / showroomu
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Více informací o showroomu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.