Profil KOZMA 

LED profil KOZMA je všestranný produkt, který najde své uplatnění v sádrokartonových instalacích. Slouží jako zápustné osvětlení v sádrokartonových stropech a stěnách. Je uzpůsobeno pro jednoduché ale i složité kompozice s možností plynulého přechodu ze stěny do stropu. Využití najde také pro osvětlení dlouhých chodeb, kanceláří a podobně.

Instalace se provádí upevním LED profilu do vyřezané drážky v SDK desce ze spodní strany. Doporučuje se použít montážní difuzor TECH-KA, aby se zamezilo znečištění vnitřního prostoru profilu. Po finálním tmelení do ztracena a výmalbě vznikne čistá světelná linie, která najde oblibu téměř ve všech konceptech a návrzích designerů, projektantů a architektů.

Vnitřní šířka LED profilu KOZMA je 11 mm, což umožňuje instalovat LED pásek až do této šířky. Délky LED profilu, které jsou k dispozici: 1000 mm (± 1%), 2005 mm (± 1%), 3010 mm (± 1%).

Profil KOZMA je vysoce kvalitní výrobek nabízející širokou škálu možností pro různé osvětlovací aplikace. Tento a i mnohé další produkty značky KLUŚ jsou bestsellerem v mnoha krajích celého světa. Výrobky splňují přísné evropské CE a americké UL normy, aby mohly být prodávány na trhu EU a USA.

Nesmíme také zapomenout na důležitý fakt, že estetické hliníkové profily KLUŚ prodlužují životnost samotných LED diod. Chrání je totiž před mechanickým poškozením a umožňují dostatečný odvod tepla.

Fotogalerie
Proč řešit projekt s námi
Preciznost
Kvalitní materiály
Zkušenosti od roku 2010
Profesionální tým
Rychlost realizace
Moderní technologie
Mám zájem o spolupráci

Položky označené (*) musí být vyplněny. Vynasnažíme se vás kontaktovat nejpozději do 48 hodin.

Nebo nám zavolejte
Showroom a prodejna
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Showroom / prodejna
Rádi vás přivítáme na naší prodejně / showroomu
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Více informací o showroomu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.