Profil do zdi LIT-L
LED profil do zdi LIT-L 
je unikátní produkt, který najde své uplatnění jako nepřímém nástěnné osvětlení. Předností tohoto profilu je možnost ukrytí pod omítku a vytvoření malé světelné římsy. Lze jej použít jak pro vodorovnou, tak i svislou instalaci. Najde tak uplatnění téměř ve všech konceptech a návrzích designerů, projektantů a architektů.

Instalace se provádí přimontováním profilu k povrchu stěny, penetrací, nalepením výztužné tkaniny a nanesením lepidla a omítky nebo stěrky. Po finální výmalbě se do profilu vloží světelný profil a aretační silikonová šňůra (obojí je součástí profilu LIT-L).

Vnitřní šířka LED profilu LIT-L je 11 mm, což umožňuje instalovat LED pásek až do této šířky. Délky LED profilu, které jsou k dispozici: 1000 mm (± 1%), 2005 mm (± 1%), 3010 mm (± 1%).

Profil LIT-L je vysoce kvalitní výrobek nabízející širokou škálu možností pro různé osvětlovací aplikace. Tento a i mnohé další produkty značky KLUŚ jsou bestsellerem v mnoha krajích celého světa. Výrobky splňují přísné evropské CE a americké UL normy, aby mohly být prodávány na trhu EU a USA.

Nesmíme také zapomenout na důležitý fakt, že estetické hliníkové profily KLUŚ prodlužují životnost samotných LED diod. Chrání je totiž před mechanickým poškozením a umožňují dostatečný odvod tepla.

Fotogalerie
Proč řešit projekt s námi
Preciznost
Kvalitní materiály
Zkušenosti od roku 2010
Profesionální tým
Rychlost realizace
Moderní technologie
Mám zájem o spolupráci

Položky označené (*) musí být vyplněny. Vynasnažíme se vás kontaktovat nejpozději do 48 hodin.

Nebo nám zavolejte
Showroom a prodejna
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Showroom / prodejna
Rádi vás přivítáme na naší prodejně / showroomu
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Více informací o showroomu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.