Profil DIPOKET
LED profil DIPOKET
 je speciální produkt pro sádrokartonové instalace k nasvícení protilehlé stěny pod úhlem 50°. Předností profilu DIPOKET je schopnost vytvořit paprsek světla v úhlu svitu 30° v kombinaci s difuzorem DILENSO-22. Využití najde pro nasvícení galerijních stěn, osvětlení dlouhých chodeb, kanceláří a podobně.

Instalace se provádí za pomocí vrutů, kterými se profil DIPOKET upevní do SDK desky z její horní strany. Po finálním tmelení do ztracena a výmalbě vznikne skrytá světelná linie, která najde uplatnění téměř ve všech konceptech a návrzích designerů, projektantů a architektů.

Vnitřní šířka LED profilu DIPOKET je 22 mm, což umožňuje instalovat LED pásek až do této šířky. Délky LED profilu, které jsou k dispozici: 1000 mm (± 1%), 2005 mm (± 1%), 3010 mm (± 1%).

Standardem je dostupnost v základních barvách, jako je surový hliníkbílý RAL, anebo zakázkové lakovaní na požadovanou barvu a strukturu. Vždy je kladen důraz na esteticky působivý design a inovativní řešení.

Profil DIPOKET je vysoce kvalitní výrobek nabízející širokou škálu možností pro různé osvětlovací aplikace. Tento a i mnohé další produkty značky KLUŚ jsou bestsellerem v mnoha krajích celého světa. Výrobky splňují přísné evropské CE a americké UL normy, aby mohly být prodávány na trhu EU a USA.

Nesmíme také zapomenout na důležitý fakt, že estetické hliníkové profily KLUŚ prodlužují životnost samotných LED diod. Chrání je totiž před mechanickým poškozením a umožňují dostatečný odvod tepla.

Fotogalerie
Proč řešit projekt s námi
Preciznost
Kvalitní materiály
Zkušenosti od roku 2010
Profesionální tým
Rychlost realizace
Moderní technologie
Mám zájem o spolupráci

Položky označené (*) musí být vyplněny. Vynasnažíme se vás kontaktovat nejpozději do 48 hodin.

Nebo nám zavolejte
Showroom a prodejna
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Showroom / prodejna
Rádi vás přivítáme na naší prodejně / showroomu
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Více informací o showroomu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.