Pouliční LED osvětlení

Perfektně osvětlené ulice, na kterých bude radost se v noci procházet. Ale vlastně i ve dne. Lidé si pěkného pouličního osvětlení všimnou a ocení je. Vyberte si taková LED světla, která svým stylem zapadnou do celého architektonického konceptu vašeho města a jeho ulic. Uvidíte, jak dobře zvolená pouliční LED svítidla celý styl místa podtrhnou. A není to jen vzhled a dobrý pocit z místa, ale i bezpečnost. Na osvětleném prostoru lidé méně často zakopnou a nebudou mít obavy z přepadení. 

Nechte svoje město svítit celou noc a nemějte strach o finanční stránku. S LED pouličními světly totiž spotřebujete až o 60 % méně elektřiny než při používání sodíkových výbojek. Dlouhé svícení LED světlům vůbec nevadí a navíc vynikají i mnohem delší životností než výbojky. Asi dvacekrát delší. A navíc šetříte životní prostředí. To už je pěkný seznam výhod. A tak se nemusíte bát využít naše světla jako LED osvětlení náměstí, fontán nebo galerii. Stejně dobře posvítí LED světla i na sochy a památníky. Nelekejte se prvotní investice, ta se vám rychle vrátí. Právě díky menší spotřebě energie a také delší životnosti. 
Perfektně osvětlené ulice, na kterých bude radost se v noci procházet. Ale vlastně i ve dne. Lidé si pěkného pouličního osvětlení všimnou a ocení je.

  • Odolnost světel,
  • dlouhá životnost,
  • úspora i při celonočním svícení,
  • rychlá návratnost investice.
  • záruka 5 let.

Proč řešit projekt s námi
Preciznost
Kvalitní materiály
Zkušenosti od roku 2010
Profesionální tým
Rychlost realizace
Moderní technologie
Mám zájem o spolupráci

Položky označené (*) musí být vyplněny. Vynasnažíme se vás kontaktovat nejpozději do 48 hodin.

Nebo nám zavolejte
Showroom a prodejna
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Showroom / prodejna
Rádi vás přivítáme na naší prodejně / showroomu
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Více informací o showroomu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.