LED osvětlení schodiště

Správnou volbou LED světel na schodiště si můžete ušetřit mnoho zranění. Díky našim LED svítidlům, které osvítí schodiště navíc získáte i stylový doplněk domácnosti. Například takové nasvícení schodových nášlapů LED pásky je taková parádička, která se stěží někdy okouká a při každém jejich rozsvícení si budete připadat jak v nějakém luxusním hotelu.

Nechodíte po schodech tak často, abyste si lámali hlavu s výběrem osvětlení schodiště? Můžete si být jistě, že pokud investujete trochu času a peněz do správného LED osvětlení schodiště, chybu neuděláte. Naopak. LEDky mají obdivuhodně dlouhou životnost a nevadí jim časté rozsvěcování, které je pro schodiště typické. A tak světla jednou koupíte a máte pokoj na hodně dlouhou dobu. A za tuto dlouhou dobu ušetříte asi 80 % elektrické energie, než kdybyste používali zastarale zdroje světla.

Pokud byste se nechtěli starat o vypínače a kontrolovat, zda jsou světla zhasnutá, když po schodišti nikdo nechodí, využijte pohybové senzory. Díky světlům na schodiště s pohybovým čidlem ušetříte ještě trochu více. Světla totiž při absenci pohybu zhasnou. Kromě úspory času, který byste věnovali hledání vypínače, senzory nabídnou i větší bezpečnost a především větší komfort. Kdo vypínač nenajde, často riskne chůzi po schodech i po tmě. A to může skončit i se zraněním.
Správnou volbou LED světel na schodiště si můžete ušetřit mnoho zranění.

  • Úspora až 80 % energie i při dlouhém svícení,
  • dlouhá životnost LED svítidel,
  • díky pohybovým senzorům ušetříte čas a zvýšíte bezpečnost pohybu po schodech.

Proč řešit projekt s námi
Preciznost
Kvalitní materiály
Zkušenosti od roku 2010
Profesionální tým
Rychlost realizace
Moderní technologie
Mám zájem o spolupráci

Položky označené (*) musí být vyplněny. Vynasnažíme se vás kontaktovat nejpozději do 48 hodin.

Nebo nám zavolejte
Showroom a prodejna
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Showroom / prodejna
Rádi vás přivítáme na naší prodejně / showroomu
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Více informací o showroomu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.