LED osvětlení ložnice

Pohádku před spaním a dobré světlo k tomu. Takové, které vaše oči nebude dráždit a bude se vám po zhasnutí snadno usínat. A ráno vás pak z tohoto LED světla do ložnice nebudou pálit oči, ale příjemně se vzbudíte, i když budete vstávat ještě za tmy. Dost možná, že pak vstávání začnete mít rádi.

Pořízením LED svítidel do ložnice získáte nejen kvalitní a příjemné světlo v celé místnosti, ale díky jejich designu i stylový doplněk. Ten můžete zkombinovat se zbytkem prostoru tak, aby celý vzhled místnosti podtrhl. Nemusíte se držet při zemi a pořizovat si do ložnice jen centrální LED svítidlo. Popusťte uzdu fantazie a vydovádějte se s barevnými RGB páskami, které se výborně hodí například pro nepřímé osvětlení do sádrokartonových ramp. Nastavte si intimní barevné osvětlení nebo použijte LED pásky i na podsvícení postele a skříní. A abyste nemuseli veškeré osvětlení rozsvěcovat vždy, kdy si chcete jen odskočit, vyzkoušejte pohybové senzory.

Navíc díky LED technologii ušetříte peníze. Spotřebujete totiž až o 80 % méně elektřiny než v případě klasických žárovek. Investice do LED světel do ložnice se vám tedy opravdu vyplatí.
Pořízením LED svítidel do ložnice získáte nejen kvalitní a příjemné světlo v celé místnosti, ale díky jejich designu i stylový doplněk.

  • Úspora až 80 % energie,
  • dlouhá životnost a vysoká světelná účinnost,
  • jednoduché hlavní osvětlení i intimní podsvícení,
  • nízké náklady na provoz.

Proč řešit projekt s námi
Preciznost
Kvalitní materiály
Zkušenosti od roku 2010
Profesionální tým
Rychlost realizace
Moderní technologie
Mám zájem o spolupráci

Položky označené (*) musí být vyplněny. Vynasnažíme se vás kontaktovat nejpozději do 48 hodin.

Nebo nám zavolejte
Showroom a prodejna
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Showroom / prodejna
Rádi vás přivítáme na naší prodejně / showroomu
Bohunická 50 - areal SKANSKA,
619 00 Brno.
Po - Čt: 8-16 hod
Pá: 8-15 hod
tel.: +420 792 319 348
e-mail: info@belightled.cz
Více informací o showroomu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.